SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA „PRZEDSZKOLAKI TO MY” – laureatem konkursu o przyznanie certyfikatu Znak Jakości Ekonomii Społecznej i Solidarnej

Z wielką przyjemnością informujemy, że Spółdzielnia Socjalna „PRZEDSZKOLAKI TO MY” utworzona przez LGD Koronę Sądecką oraz gminę Chełmiec, została tegorocznym laureatem konkursu o przyznanie certyfikatu Znak Jakości Ekonomii Społecznej i Solidarnej zajmując 3 miejsce w kategorii sukces rynkowy. Konkurs realizowany jest przez Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej wraz z partnerami: Bankiem Gospodarstwa Krajowego oraz Europejskim Domem Spotkań - Fundację Nowy Staw.

Kapituła Decyzyjna Konkursu doceniła zaangażowanie w działania związane z budowaniem kapitału społecznego i trwałego dostępu do usług społecznych.

Zachęcamy do obejrzenia filmu przedstawiającego działalność naszej spółdzielni.