Nagroda dla Spółdzielni Socjalnej "Przedszkolaki to My"

Z przyjemnością informujemy, że Spółdzielnia Socjalna „Przedszkolaki to My” jako laureat konkursu o przyznanie certyfikatu Znak Jakości Ekonomii Społecznej i Solidarnej zajmując 3 miejsce w kategorii sukces rynkowy, w ramach nagrody otrzymała wyposażenie związane z prowadzoną działalnością tj. urządzenie wielofunkcyjne oraz telefon, które będą wykorzystywane w naszym przedszkolu.

Konkurs o przyznanie certyfikatu Znak Jakości Ekonomii Społecznej i Solidarnej organizowany jest w ramach projektu pn. System certyfikacji znakami jakości dla podmiotów ekonomii społecznej i jednostek samorządu terytorialnego, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, realizowanego przez Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej.